Inkubator przedsiębiorczości

Planujesz otworzenie firmy?

 

Podajemy kilka gotowych pomysłów na biznes.

Są to kompletne realizacje, odniesione do prawdziwie założonej firmy.

A dlaczego warto skorzystać z naszych rozwiązań?

 

To sprawdzone metody, podparte naszym doświadczeniem (firma od 5 lat, doświadczenie w prowadzeniu ponad 10 letnie). To wieloletnie doświadczeniem naszych specjalistów, których biznesy służą, aby rozwijać biznesy innych, takich jak Twój. To opieka fachowców, bez których Twoja firma mogłaby istnieć, ale musiałbyś zajmować się tym sam. No i, tak naprawdę, gdybyś chciał to zrobić sam: nie byłoby Cię tutaj 🙂 Zapewniamy, więc opiekę firm stricte związanych z działalnością: biuro rachunkowe, agencja reklamowa, agencja consultingowo-doradcza
z planem rozwojowym.

Zapewniamy stałe wsparcie na okres minimum roku. Jesteś przez cały czas pod opieką, przy stawianiu swoich pierwszych kroków w świecie biznesu.  Masz dostęp do absolutnie wszystkiego, czego będziesz potrzebować, jeśli chodzi o prowadzenie swojej własnej firmy. Masz też dużą szanse na bycie najlepszym w swojej branży. Na pewno będziesz dzięki pełnemu wsparciu bardzo dobrze zarządzał swoją firmą, nie martwiąc się o koszty, które są naturalne jeśli chodzi o prowadzenie firmy. Takie koszty naturalne “koszty uboczne” i nierozerwalnie związane z działalnością gospodarczą, to: zus, księgowość, program rozwojowy, zakupy start-upowe, takie jak założenie firmy, serwer, czy domena.

 

A dlaczego nie jest to problemem?:

 

  • ZUS: jest i będzie, to instytucja, związana ściśle z działalnością państwa, w którym żyjemy. Nie traktujmy go, jako przykry obowiązek: to są składki, które są określone naszym prawem, tak po prostu jest:) A na co idą składki i jak są widoczne u nas w firmie? Dołączając do naszego programu, nowe firmy, w ogóle go nie odczują: zus jest opłacony za cały rok z góry: nasi księgowi, w Twoim imieniu będą opłacać składki, ty nic więcej nie zapłacisz w ciągu roku* (*dotyczy tylko nowych firm, które wybrały ulgę na start lub składki preferencyjne). Oprócz tego składki: będą odliczone w koszty działalności oraz odliczone od podatku, czyli opłacane terminowo składki zus, nie tylko mają nam zagwarantować możliwość wypłacania przez Państwo świadczeń z zus w czasie np. choroby czy wypadku, czy zapewnić nam emeryturę i opiekę medyczną w ramach NFZ, również są tym co obniżą koszt podatku.

 

  • podatek: naturalna pochodna osiąganego dochodu powyżej kwoty wolnej od podatku, dochodu, czyli w przypadku podatkowej księgi przychodów i rozchodów:
    przychód (wszystko co sprzedamy)- koszty (to co kupujemy i co jest związane z naszą firmą) = dochód.
    Więc jak takowy wychodzi to zapłacisz:) z czegoś nasze Państwo (czyli wszelkie instytucje państwowe m.in.: ministerstwa, szkoły, policja, służba zdrowia, zasiłki i in.) musi się utrzymywać i to jest właśnie to:) Pamiętaj, że wpadanie w błędne koło kosztów: to żadne rozwiązanie, to nie rozwija.

 

  • księgowość: zgodnie z przepisami określone deklaracje, ewidencje, są z góry narzucone i muszą być prowadzone, jako właśnie pochodna prowadzenia swojej działalności gospodarczej. Możesz naturalnie prowadzić ją sam, ale nie byłoby Cię tutaj 🙂Zajmujemy się księgowością w pełnym zakresie: przez założenie firmy, wspólne ustalony przy kawie, zakres działalności, wypełniamy za ciebie wniosek rejestrowy do CEIDG, bierzemy pełnomocnictwa do ZUS-PEL: do pełnej reprezentacji oraz do Urzędu Skarbowego UPL-1: do elektronicznego składania dokumentów.

    Tak więc część księgową robimy za Ciebie, na podstawie dostarczonych przez Ciebie dokumentów, czyli faktur za zakupy oraz sprzedaż. Firmy, które dołączają do naszego programu mają przez rok zapewnioną księgowość w programie (firmy max do 50 dokumentów na miesiąc rozliczające się na ryczałcie lub podatkowej księdze przychodów i rozchodów i bez obsługi kadrowej, prowadzimy kadry, rozliczamy jednak się osobno, czyli mniejsze faktury za ewentualne dodatkowe usługi).

    A po roku? Rozliczenia miesięczne, zgodnie z cennikiem (nie zmieni się bardzo, zawsze jest dostosowany do możliwości firmy, rozmawiamy:))

    Tak, prowadzimy spółki z o.o. i inne, na pełnej księgowości 🙂

    Jesteśmy świadomi, jakich świetnych mamy księgowych, wiemy, że zatrudniamy genialne osoby, z świetną osobowością, które kochają to co robią.

    3 rok pod rząd, decyzją naszych klientów jesteśmy najlepszym biurem rachunkowym na okręg Zielonej Góry 🙂

    Nasze zasady: jesteśmy szczerzy, pamiętamy o terminach, nie spóźniamy się, jak się mylimy: umiemy naprawić błędy, jesteśmy ludźmi: my o tym też pamiętamy, że jesteś człowiekiem jak my, cierpliwie tłumaczymy zawiłości przepisów, przypominamy o terminach, gdyż wiemy, że może to uciec  🙂

 

Dostęp do rocznego programu rozwojowego Coraz Lepsza Firma Pawła Królaka

Dlaczego ten program? Dlaczego nie zrobiliśmy swojego? Bo nie znaleźliśmy na rynku lepszego, niż ten, sami też nie zrobilibyśmy go lepiej niż zespół pana Pawła:) Po prostu:)

Wyznajemy zasadę, że skoro już znalazł się na rynku ktoś lepszy, to nie walczymy z nim:) Wolimy współpracę, nie chorą konkurencję. Program CLF ma dokładnie to, czego sami szukaliśmy jeśli chodzi o sens prowadzenia firmy, a który nie oznacza ciągłej harówki, ścigania się z terminami i wiecznie nawarstwiającymi się zadaniami, kłótni z klientami i z pracownikami (tudzież pokazuje jak tego uniknąć:)). Prowadzenie firmy to nie tylko wolność wyborów, to obowiązki, przepisy, to zestaw procedur, których wdrożenie pozwoli na spokojne funkcjonowanie przez lata.

No to właśnie stąd od razu wdrażamy program dobrych praktyk i wspólnie zbudujemy od podstaw dobre przedsiębiorstwo, z świetnym właścicielem na czele, który od razu będzie umiał sobie poradzić z przeciwnościami losu 🙂

Powiem tak, prowadzenie firmy nie jest proste, wymaga konsekwencji i pracy, ale nie musi być wyprawą w nieznane, szukaniem drogi we mgle: my już tam byliśmy i poprowadzimy cię, od a do z: od założenia firmy, uruchomienia twojej www, założenia fanpage i innych social media, przy zatrudnieniu pierwszego pracownika, wybraniu lokalu, ustaleniu sposobów spotkań biznesowych, przekażemy najpopularniejsze, zweryfikujemy dobre i złe nawyki, pomysły, mamy wiele sprawdzonych swoich, wdrażamy nowe, dostosowane do zmieniających się realiów. My zajmiemy się startupem, a Ty będziesz mógł spokojnie zajmować się biznesem.

 

Jak dołączyć do programu?

 

W kolejnych opcjach (menu), są widoczne gotowe opcje na biznes (np. sklep internetowy)

Jeśli chcesz wystartować z innym pomysłem lub chciałbyś ustalić, co mógłbyś robić: skontaktuj się  Wspólnie ustalimy wszystko, czego Twój biznes będzie potrzebować do tego, żeby działać samodzielnie (każdy biznes, ma inne zapotrzebowania, stąd do każdego podchodzimy indywidualnie).

 

Wspólnie wykreujemy Twój biznes, już dziś 🙂

 

Otwórz już dziś:

Sklep internetowy