Polecamy skorzystanie z usług zaprzyjaźnionych firm, które specjalizują się w szkoleniach BHP oraz kompleksowej obsłudze BHP PPOŻ. Zachęcamy do  powołania się na naszą firmę, w kontakcie z naszymi parterami.

Centrum BHP PPOŻ SELACentrum BHP i PPOŻ Sela. Sp. z o.o.
ul. Św. Kingi 5
65-001 Zielona Góra
tel. 699 953 570
Centrum BHP i PPOŻ. Sela funkcjonuje na polskim rynku od 2005 r. siedziba główna firmy znajduję się w Zielonej Górze w województwie lubuskim. Zatrudniamy specjalistów ds. BHP, PPOŻ., Ochrony Środowiska, Prawa Pracy, Strażaków, Trenerów Biznesu, Konserwatorów Podręcznego Sprzętu gaśniczego, oraz innych specjalistów na indywidualne zlecenia. Główna domeną naszej działalności jest outsourcing usług BHP, oraz zapewnianie ochrony PPOŻ. Przez lata działalności metodą prób i błędów, licznych szkoleń i procesów wewnętrznych, nasza firma wypracowała własne STADNARDY, zdobyła ZAUFANIE w otoczeniu społecznym i postawiła na nieustanny ROZWÓJ kompetencji pracowników, ale też całej organizacji.

Naszym CELEM w odniesieniu do Klientów jest zdjęcie z ich ramion ciężaru spraw związanych z wymogami BHP, poprzez w pełni profesjonalny outsourcing usług BHO, edukację, zmianę postaw i podejścia do bezpieczeństwa. Dlatego niezwykle ważne jest to, by zarówno pracownicy niezależnie od formy zatrudnienia, firmy czy instytucje współpracujące, działając pod naszym LOGO przestrzegały i stosowały się do naszych standardów.

Natomiast naszym CELEM BIZNESOWYM jest koncentracja na zysku i budowaniu marki, co osiągamy przez uczciwą, rzetelną i profesjonalną pracę.
Centrum BHP i PPOŻ. Sela, zapewnia bezpieczeństwo na każdym stanowisku pracy. Firmą dowodzi pani Katarzyna Świtalska, która łamie stereotypy, pokazując że BHP nie musi być nudne. Nasi specjaliści to interdyscyplinarny zespół BHP-ców, Strażaków, Inspektorów PPOŻ., Ratowników oraz Trenerów Biznesu.

Centrum BHP i PPOŻ. Sela to lokalna firma o ogólnopolskim zasięgu. Specjalizujemy się w outsourcingu usług BHP i PPOŻ. 

Ściągamy z ramion pracodawców ciężar związany z BHP, realnie wpływając na zmniejszenie zagrożeń i poprawę stanu bezpieczeństwa.

Oferujemy:

• outsourcing usług BHP
• szkolenia BHP, PPOŻ., PIERWSZEJ POMOCY
• szkolenia BHP online pod autorską marką www.znamBHP.pl
• audyty BHP, PPOŻ., OCHRONY ŚRODOWISKA
• serwis i sprzedaż sprzętu PPOŻ.
• indywidualne projekty dot. kultury bezpieczeństwa i inne.
Współpraca z nami to czysta przyjemność :)

Dzięki nam oszczędzasz czas i pieniądze, zyskując spokój i poczucie bezpieczeństwa. Zapraszamy do współpracy.