Podziel się ze światem swoim talentem i WYSTARTUJ Z NAMI! Założymy Twoją firmę i stworzymy plan działania.

WYSTARTUJ Z NAMI! to usługa, która ma na celu uwolnienie potencjału z Twojego pomysłu i urzeczywistnienia go w działaniu.

Ty pozostań zainspirowany marzeniami. My zajmiemy się resztą. Wspólnie stworzymy plan postępowania – krok po kroku. Dzień po dniu.

–———————————————————————————————————————————————–

Wszystko zacznie się od  Twojego wspaniałego pomysłu! Pasji, talentu i chęci samodzielnego działania! Dzielenia się owocami własnej kreatywności.

Z nami wystrzelisz do przodu! Otrzymasz plan działania i zaangażujesz się w rozwijanie własnej firmy, poczujesz ekscytację, satysfakcję i dumę! Odzyskasz lub wzmocnisz poczucie sprawczości.

NASZA OFERTA ZAWIERA:

Gosia – Spotkania w kawiarniach, spacery po lesie, wspólne kawy, rozmowy w kreatywnej i życzliwej atmosferze –  a wszystko po to, żeby pomóc Ci odkryć potencjał jaki kryje się za Twoim pomysłem, odnaleźć powody do działania i kreowania rzeczywistości jaką lubisz, Twoje wartości, jak również co sprawia Ci frajdę.

Gosia  – Odnajdziemy klimat jaki ma się z Tobą kojarzyć np. jakie kolory, czynności, widoki – lubisz.

Gosia – Ustalimy, co będziesz sprzedawał.

Gosia – Kto będzie gotów kupić od Ciebie Twój produkt lub usługę.

Gosia – Zastanowimy się nad tym, jak zaspokoić już istniejące potrzeby przyszłych klientów lub wywołamy nowe wynikające z Twojej oferty.

Gosia – Stworzymy nazwę  marki, pomyślimy nad logo.

Gosia – Napiszemy wspólnie Twoją ofertę.

Gosia – Wybierzemy social media, na których pojawią się informacje o Twojej działalności.

Kinga –  Ustalimy jaką stronę internetową potrzebujesz.

Kinga dopisze ważne urzędowo-ksiegowe sprawy dotyczące rozpoczęcia działalności

Kinga – Oszacujemy koszty jakie będziesz ponosił co miesiąc.

Kinga i Gosia – Znajdziemy firmy, do których przedzwonisz lub prześlesz ofertę na mejla. Zrobisz to przy nas 😀

Gosia – Ustalimy jak będziesz odpoczywał i jak wzmacniał swoje pozytywne podejście do życia.

Po około 4 spotkaniach – Twoja firma formalnie wystartuje, wykonasz pierwsze rozmowy z przyszłymi klientami i otrzymasz plan działania – krok po kroku.

Reasumując: Będziesz wiedział, co masz zrobić, kiedy to zrobisz i o jakiej godzinie. Zaplanujemy Ci ruchy, które wykonasz na 3 miesiące 😀 Wszystko zanotujesz sobie w kalendarzu.

 

MAMY DLA CIEBIE COŚ JESZCZE!

Świętowanie! Impreza! – gdy już zakończymy pracę, założysz firmę i wykonasz pierwszy krok z listy  – spotkamy się w zielonogórskiej restauracji Ohy i Ahy, aby przy lampce wina celebrować Twój sukces! (Oczywiście, tylko jeśli będziesz miał na to ochotę)

Duża i lśniąca informacja na stronie Kingi i mojej. Będziemy się chwalić Twoim talentem i rozgłaszać te dobre nowiny w rozmowach z przyjaciółmi.

Mnóstwo pozytywnej energii i życzliwości. Kinga i ja – Małgosia wiemy, że Twój pomysł jest mega cenny i całym sercem wierzymy w takie osoby jak Ty! Wiemy, że aby firma dobrze działała ważne jest Twoje dobre samopoczucie, pozwolenie sobie na bycie kreatywnym, docenienie siebie, pozwolenie na prowadzenie się Życiu, determinacja i działanie!

 

INWESTYCJA

Stworzenie Twojej firmy „od pomysłu” do „przygotowanej do działania” to inwestycja 2 400 zł.

Możemy podzielić kwotę na raty.